Наташа голосно скрикнула, але я вже був там, всередині, разом з тим, іншим, який, після деякої затримки, знову почав рівномірний рух. Тут же я, з гучним гарчанням - чого раніше ніколи зі мною не було - виплеснув вміст своїх важких яєць в гаряче лоно дружини. Напівнепритомний ... дзвін у вухах .. Скільки часу пройшло після цього? Я усвідомив, що все ще стою зі спущеними штаньми і член мій, як і раніше напружена, наче й не було цієї дикої, бурхливої розрядки. Одне природний рух - і я знову увійшов в лоно моєї дружини. Член вільно ковзнув вперед. На цей раз, я один. Як самотньо, як слизько! Моя і чужа сперма, і змащення Наташки! Повія! Отримай від мене гарячий секс! Я почав вганяти член як можна далі, відкинувши голову і мутно дивлячись в її благальні очі. Ні вже! Я знову відтрахають тебе, моя люба! А ззаду до неї знову прилаштовувався громила і я зрозумів, що він хотів зробити. Його рука мазанула на мою члену, по статевих губ Наташі, зачерпнула мастило. Зрозуміло для чого. У цю, тугу і гарячу дірочку увійти йому буде складніше .. Шкода, що вона не в штанах ... Наташа зігнулася, напружилася, намагаючись викрутитися - але її тільки сильніше стиснули з боків. Вона замукала, коли чувак почав поштовхи. Так ми трахкали мою бідну жінку в обидва отвори. Я відчував всередині її живота ще один член, я відчував його, коли йшов углиб - адже і він рухався туди ж, одночасно зі мною. Наближаючись до оргазму, я почув, стогін Наташі. Вона теж кінчає - я шалено бив членом. Ми обм'якнули одночасно. Трохи пізніше, розрядився і чувак. Вони зійшли, давши Наташі можливість надіти трусики і поправити сукню. Вона так і не повірила, що до моєї дупи був приставлений ніж.