Він її згвалтував прямо в автобусі і, більше того, згвалтував, притискаючи до чоловіка! Згвалтував! Що за жахливе і солодке слово! Він гвалтує її і важко дихає, вона, моя бідна, вся підвладна йому, насильникові. Поштовхи стали сильнішими. Штовхаючи мою дружину, він насаджував мене на ніж! Залишалося одне - пристосується рухатися назустріч. -Ось так, правильно - реготав стоїть позаду блатарь - трахни її і ти. Трахни! Вона вже готова, її вже натягують, так натягни і ти! Бачиш, як Вітьок її витріщив? Їй подобається Еротичне відео! Вона ж не кричить. Давай і ти, засовував їй на всю котушку! Не пам'ятаючи себе, я розстебнув штани. Ткнувся напруженим членом під лобок дружини. Тепло і мокро! Хвиля спека накрила мене, перетворивши на тварину, в грубого самця, що бере самку силою. Я зробив кілька стусанів, в саму заповітну область тіла моєї дружини, де зараз господарював чужий член - я відчув його рівномірну роботу - вхід, вихід, вхід, вихід. А якщо ....? Не відчуваючи ножа ззаду - може його вже й не було - я сів, вивернувся, просунувши руку, направив, притиснув свій член до чужого й різко штовхнув.