А тут, рідна дружина! Виходити треба, просуватися. Клацання ножа-вікідухи змусив мене завмерти. Гостре лезо злегка упилося в сідницю. - Стій тихо, земляк, поїдемо далі - ззаду реготали. Що робити? Шуміти, обурюватися? Запросто пером ткнуть. А люди навколо .... я чудово знав цих людей! Щоб не мене! Моя хата з краю і своя сорочка ближче до тіла. Втім, чи варто їх засуджувати? Я і сам би тричі подумав, перш ніж кидатися на групу п'яних блатарей у яких, в кишені по ножу. Так я і стояв, притиснутий до дружини, підпертий ножем, відчуваючи, як до неї притирається чолов'яга з п'яною пикою. Як мій друже, тільки грубіше, звичайно. Втім, чи тільки притирається? Може він голи дивчата 14 рокив....? Та ні, неможливо ... прямо тут, в автобусі ... хоча ... хто його знає. -Ну що ви ... не треба ... ви що? - Зашепотіла Наташа, марно намагаючись відсунутися. Голова моя, раптом, стала схожою на повітряну кульку. Тихий дзвін і одна дурна думка - шкода, що моя дружина не наділа брюки. Їм було б важче дістатися до неї. Просто потерлися б - і все.