Один смикав сосок на правій грудях своєї улюбленої знаючи що її це сильно заводить, інший не поліз зверху так як знає, що його дружина не любить цієї позиції, ще один назвав її як вони постійно називають один одного коли займаються сексом, ще один вставляв палець не глибоко в анус так, як його подруга дуже це любить. Відповідей було тьма. Я знову аналізував, і знайшов одне спільне, кожен їй давав зрозуміти, що мовляв все нормально, звичайними рідними такими діями які вони використовують у повсякденному сексуального життя, фото голих молодих дівчат. І ще головне не посігал на те, чого вона не любить, ніхто не пробував при згвалтуванні анальний секс якщо під час звичайного сексу вони цього не практикують. Ось тут мене й осінило. Так як ми практикуємо тільки анальний і оральний секс через її невинності, то потрібно їй показати що я в своєму розумі і що це гра тим, що не зазіхати на її невинність. Еврика! Потрібно просто грубо трахнути в попку, і мине нахабно змусити робити. Все, з форумами поки покінчено, тепер треба вибрати час і місце. І, звичайно, з чого почати і як це взагалі повинно відбуватися, я вобщем вже мав уявлення після спілкування на форумах. Але треба було перенести все на свої польові умови. Став потихеньку визначатися з планом. Вирішив що почну коли вона звідки-небудь прийде, спочатку думав що сам прийшовши відразу накину, але потім вирішив що краще і ефектніше якщо вона прийде.